Kurumsal

TekFiber

Günümüzden 34 yıl önce seramik elyafın Türkiye’de tanıtımına öncü olan şirketimiz TEKNOTHERM , bu ürünlerin uygulaması hakkında geçen yıllar içerisinde tecrübe kazanmıştır. Dünya genelinde  bu konuda üretim yapan pek çok üreticinin ürünlerini inceleyerek kaliteleri konusunda karşılaştırma fırsatı bulmuştur. Bu konudaki tecrübesini gerek hammadde seçiminde gerekse de üretimin her aşamasında kullanarak üstün kaliteli ürünler sunmak için üretime yapmaya karar vermiştir.

Uzun yıllardır ülkemize ithal edilen seramik elyaf ürünlerin  en kaliteli şekilde ülkemizde üretebilme hayalini gerçekleştirmek için ülkemizin seramik merkezi Bozüyük Organize sanayi bölgesinde 56000 m2 bir arazide % 100 milli sermaye ile kurmuş olduğumuz fabrikamızda  dünyanın en tanınmış markalarının kalitesinde seramik yününü üretmekteyiz. Fabrikamızda en son teknoloji ürünü Avrupa/Amerikan teknolojisi üretim ekipmanları tercih edilmiştir. 2020 yılında tamamlanan bu yatırım ile artık Türkiye’deki kullanıcılar Kaolen ile üretilen düşük kaliteli ürünler yerine saf hammaddelerden üretilmiş, kaliteli ürünleri en iyi kalite/fiyat oranıyla temin edilebileceklerdir.

Tüm amaç ve çabamız  değerli müşterilerimizin de desteği ile TEKFİBER markamızı kısa zamanda bir dünya markası haline getirmek ve ürünlerimizi tüm dünyaya ihraç ederek ülkemize döviz kazandırmaktır.

TekFiber
30
Yıllık Güven
ve Tecrübe
“Yüksek ısıda çalışan endüstrilere yönelik , kalite arttırıcı , enerji ve üretim maliyetlerini düşürücü , yeni teknolojik ürünlerin araştımasını yaparak , bu ürünler konusunda müşterilerini bilgilendirip , ihtiyaçlarını en kısa sürede ve en uygun şekilde karşılayabilen , bilgi , yaratıcılık ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterileriyle çözüm ortaklığı şeklinde kalıcı ve güvene dayalı ilişkiler kuran , kendini sürekli geliştiren ve yenileyen , öncü ve dürüst özelliği ile sektörde ilk tercih edilen güçlü bir şirket olmak için varız...”
“Müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte en yüksek katma değeri yaratıp , paylaşarak yurtiçi ve yurtdışındaki Pazar payımızı arttırmak ve Teknotherm ürünlerine ait güveni ve marka imajını daha da güçlendirerek, lider konumumuzu korumaktır”